30.11.2018 року в Управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації працювала група представників Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з метою проведення аналізу роботи управління в цілому та визначення  об’єктивного стану з питань прийому та призначення субсидій. В роботі комісії  брав участь заступник голови районної державної адміністрації Бугаков П.В.

За результатами перевірки комісія виявила ряд недоліків щодо прийому і призначення субсидій, а саме недотримання термінів при прийомі та призначенні субсидій, та опрацювання комісійних справ.

Під час перевірки відбулось контрольне засідання комісії при Немирівській районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям за участю начальника відділу адресних допомог Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  Петришиної Людмили Василівни, яка вказала на недоліки при винесенні справ на комісії.

Комісією розглянуто 8 заяв громадян для призначення субсидій з яких двом  заявникам було відмовлено, так як, зареєстровані члени домогосподарств перебувають  за кордоном.

Після закінчення перевірки керівником групи Петришиною Л.В. та членами робочої групи були підведені підсумки та зроблені висновки щодо роботи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Підвів підсумок роботи комісії заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, який  поставив завдання перед управлінням щодо негайного усунення виявлених порушень і не допущення недоліків в подальшій роботі.

Управління соціального захисту населення