30 листопада 2018 року Центр надання адміністративних послуг Немирівської районної державної адміністрації відвідав координатор Програми е-урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP) у Вінницькій області Віктор Маценко.

В рамках вищезазначеної програми реалізовується проект "Е-урядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження".

Програма е-урядування EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією та спільно реалізується фондами "Східна Європа" та "Innovabridge". Впровадження Програми відбувається у 4 областях України: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській та Одеській.

Вищезазначена програма передбачає формування та впровадження кращих стандартів надання електронних послуг населенню, підвищення прозорості та підзвітності діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування завдяки застосуванню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, а також підвищення компетентностей організацій громадянського суспільства у питаннях просування електронних послуг з метою забезпечення більш активної участі громадян у процесі прийняття рішень на регіональному та державному рівнях.

Віктор Маценко під час свого візиту провів навчання адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Немирівської районної державної адміністрації та ознайомив їх із роботою у відповідному програмному забезпеченні.

Координатор програми е-урядування EGAP відзначив, що електронне урядування – це надзвичайно потужна система, що передбачає поліпшення процесу надання соціальних послуг населенню. Окрім того, вона здатна мінімалізувати для суспільства низку ризиків, зокрема корупційних.

Управління економіки районної державної адміністрації