Виконуючи вимоги чинного законодавства, у вівторок 4 грудня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації П.В. Бугакова, відбулося засідання координаційної ради у справах дітей при Немирівській  районній державній адміністрації. Під час засідання було розглянуто питання про стан злочинності серед неповнолітніх на території Немирівського району за ІV квартал 2018 року.

Варто зазначити, що за словами інспектора сектору превенції Немирівського відділення поліції Головного управління національної  поліції у Вінницькій області – Рибак Тетяни Ігорівни, продовжилась тенденція до зменшення рівня злочинності серед неповнолітніх в порівнянні  з аналогічним періодом минулого року.

Про здійснення медичного супроводу дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, доповів лікар Центру  первинної медико – санітарної допомоги – Кульчицький Юрій Вікторович. Він повідомив, що ведеться постійна робота щодо здійснення медичного супроводу дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Питання щодо медичного супроводу вказаної категорії дітей періодично розглядається на планових засіданнях лікарського колективу.

Також розглядалося питання про проведення  профілактичної роботи щодо запобігання насильства в сім'ях та над дітьми. Начальник відділу сім'ї, молоді та спорту – Астаніна Валентина Вацлавівна, оприлюднила статистику щодо скоєння домашнього насильства в нашій державі в цілому та на території Немирівського району зокрема, повідомила про відповідальність, яка  настає для батьків, які скоюють насильство, ознайомила членів координаційної ради з нещодавно прийнятими законодавчими актами,  які визначають міри покарання за скоєння домашнього насильства.

На завершення засідання, було підбито підсумки діяльності координаційної ради у справах дітей за 2018-й рік, учасники внесли свої пропозиції щодо покращення взаємодії між державними органами та соціальними службами району для більш ефективної роботи у сфері соціального захисту дітей.

Служба у справах дітей