05.12.2018року працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено методичний день за темою «Впровадження наказу Міністерства соціальної політики від 13.07.2018року № 1005  «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах». На методичний день були запрошені: фахівці із соціальної роботи РЦ СССДМ та  соціальні працівники ОТГ.

В ході проведення заходу працівники були ознайомлені з новими формами обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах згідно із наказом  Міністерства соціальної політики від 13.07.2018року № 1005 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах». Розглянуто порівняльну таблицю форм обліку соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах та особливості переходу до використання форм наказу № 1005.

По завершенню заходу працівники підвели підсумки та обговорили можливі складнощі, які виникатимуть у здійснені соціальної роботи з сім’ями/особами.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді