Метеорологічна обстановка:  На Вінниччині прогнозується підвищення температури повітря.  Невеликі опади, ожеледь, на дорогах місцями слизько. Вночі та вранці місцями туман.

06 грудня: Хмарно з проясненнями, часом опади, на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці туман.

Вітер північно-західний, 7-12 м/с.

Температура: 05.12 вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень від 1° морозу до 4° тепла; 06.12 вночі 1-6° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

За попередніми даними:

07-08 грудня:  Місцями невеликі опади.  Місцями ожеледиця.

Температура вночі 3-8° морозу, вдень 0-5° морозу.

Гідрологічна  обстановка:

На річках області послаблення льодових явищ.

Використовувався матеріал прогнозу погоди Вінницького обласного центру з гідрометеорології.

За таких гідрометеорологічних умов не виключені  ускладнення у господарській діяльності, енергетиці, зв’язку, у роботі транспорту, на системах життєзабезпечення. Саме в цей період значно збільшується кількість ДТП, загальних переохолоджень, травмувань та навіть загибелі людей, тому необхідно звертати особливу увагу на справну роботу систем життєзабезпечення та енергопостачання населених пунктів, підприємств,  установ та організацій.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації