5 грудня в Немирівському районі відбулись заходи до Дня місцевого самоврядування, які проходили на території Мельниківської об’єднаної територіальної громади. Саме сюди були запрошені голови райдержадміністрації та районної ради їх заступники , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  та районних служб,  голови ОТГ та сільських рад району.

Мета відзначення Дня місцевого самоврядування на базі Мельниківської ОТГ   -  показати  переваги об’єднаних громад  в рамках  децентралізації  влади, а саме досвід  поєднання  ресурсів громади та співпраці з місцевим  бізнесом.  На території  Мельниківської ОТГ  найбільшим  орендарем земель  є  агрофірма «Ольгополь»,  керівником якої є депутат обласної ради Павло Каленич,  за ініціативи та значної підтримки якого  і розвивається місцева громада.

Запрошеним, які прибули на святкування, були показані здобутки громади, зокрема оновлена  адміністративна будівля Мельниківської сільської ради, відремонтована сільська амбулаторія з кабінетом для сімейного лікаря, ЦНАП, новозбудований дитячий майданчик. Також гості  побували  і в місцевій школі  де проведено капітальний ремонт, встановлена котельня на альтернативному паливі, проведені значні внутрішні ремонти коридорів та класних кімнат.

Урочистості  були проведені у місцевому Будинку культури.

З Днем місцевого самоврядування присутніх привітали голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, депутат обласної ради  та керівник агрофірми «Ольгополь» Павло Каленич, Мельниківський сільський голова Олександр Лесько.

Відповідно до спільного розпорядження голови райдержадміністрації, голови районної ради Почесними грамотами були нагороджені працівники органів  місцевого самоврядування, депутати районної та сільських рад.

А закінчилося зібрання концертом запрошеного  заслуженого артиста України Юрковського Ігоря  Григоровича  та  духового оркестру  «Фанфари купали» та  учасників художньої самодіяльності Немирівського РБК.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю