26 червня на території Клінічного санаторію «Авангард» відбулося свято до Дня молоді під молодіжно-соціальною програмою Parkovka на тему «Без права на лінь». У програмі висвітлювалось 8 принципів здорового способу життя, а саме: повітря, вода, сонце, здорова корисна їжа, відпочинок, стримання, довіра Богу. На кожен принцип був проведений конкурс, а переможці отримували призи у вигляді фруктів. Під час свята були виконані інструментальні номери на музичних інструментах.

Родзинкою вечора були представники активної молоді нашого району, які приймали участь у Всеукраїнському конкурсі “Україна має талант”, які показала спортивні номери з такого виду спорту, як STREET WORKOUT.

  На завершення святкового вечору молоді люди грали у молодіжну гру «Струмочок», яка ще більше об’єднала молодь і дала змогу краще познайомитися  один з одним. В святі приймали участь всі бажаючі. Всі приймали активну участь у мобіфлеші, проведеному з учасниками заходу та у конкурсах. На устах усіх присутніх були веселі посмішки та лунав веселий сміх. Даний захід усім дуже сподобався, молодь ближче познайомилася один з одним, відпочила і взнала більше інформації про принципи здорового способу життя. І недарма даний захід проходив на території санаторію “Авантард”, адже девізом данного закладу є “Здоровим бути модно!”