З метою недопущення правопорушень у сфері державних закупівель, створення конкурентного середовища, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів, замовникам та учасникам ринку державних закупівель потрібно постійно підвищувати свій професійний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід з питань проведення конкурсних торгів.

    Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» №1197-VIІ запрошуються голова, секретар та члени комітету з конкурсних торгів запрошуються пройти навчання та підвищення кваліфікації у сфері  здійснення державних закупівель за програмами затвердженими Мінекономрозвитку.

  Центр Державних Замовлень запрошує 14 - 15 липня 2016 року запрошує членів комітету з конкурсних торгів на навчання та підвищення кваліфікації (лекційні, практичні та семінарські заняття) з питань організації та здійснення державних закупівель.

  Курси навчання та підвищення кваліфікації у сфері здійснення державних закупівель відбудуться за адресою: м. Вінниця.

  Вартість навчання - 1200 грн. на одну особу, підвищення кваліфікації – 800 грн. на одну особу. (можливе проходження навчання з відстрочкою платежу до кінця року).

  Зазначені курси проходять за участю провідних фахівців з питань державних закупівель, представників центральних органів виконавчої влади.

Після проходження навчання та підвищення кваліфікації, слухачі отримують сертифікати та методичні матеріали.

  Просимо визначити потреби Вашої установи щодо підготовки відповідних фахівців повідомити інформацію про рекомендованих для участі у програмі заходів осіб (ПІБ, посада) за телефонами: тел. (044) 272-50-23, (066) 416-32-03, (063) 801-73-93,  (067) 829-97-77.

Управління економіки райдержадміністрації