4 липня, у залі засідань Немирівської районної ради та райдержадміністрації пройшла нарада з начальниками управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, керівниками районних служб міністерств та відомств України (за окремим списком), міським, селищними, сільськими головами нараду провели перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський, заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков, та заступник голови районної ради Сергій Укринський.

На нараду були винесені наступні питання:

1. Аналіз виконання прогнозних показників до зведеного місцевого бюджету, руйнування схем мінімізації місцевих податків та зборів, на виконання доручення голови ОДА щодо детінізації доходів, легалізації заробітної плати та вжиття заходів щодо проведення операції Урожай – 2016.

Доповідач - Пастушенко Лілія Василівна, начальник Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області доповіла про заходи щодо забезпечення детінізації економіки Немирівського району у січні – червні 2016 року.

У січні – червні 2016 року по Немирівському районі до місцевих бюджетів всіх рівнів мобілізовано 43765,3 тис.грн., що складає 137,0% від прогнозованих показників. В порівнянні з відповідним періодом 2015 року надходження збільшились на 43,3%.

Відповідно до січня – червня 2015 року відбулось збільшення надходжень до місцевого бюджету ПДФО на 6618,8 тис.грн.

На виконання розпорядження ГУ ДФС у Вінницькій області № 195-р від 16.06.2016 року «Про проведення операції «Урожай», а також розпорядження Немирівської РДА № 82 від 04.04.2016 року, розпорядження Вінницької ОДА від 01.03.2016 року № 127 «Про заходи щодо забезпечення детінізації економіки району» з метою збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів, легалізації зайнятості населення області, які здійснюють діяльність в аграрному сектору економіки, упередження формуванні фіктивного податкового кредиту від платників, які використовують спеціальний режим у сфері сільського господарства Немирівською ОДПІ вживаються відповідні заходи.

1. Виконання планового завдання по відбору кандидатів на службу за контрактом

Доповідач – капітан Медюк Іван Михайлович, заступник військового комісара, проінформував присутніх про необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед населення району для вступу на військову службу за контрактом для виконання свого громадського обов’язку по захисту Батьківщини. Консультації з питань, які виникають у громадян щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати звернувшись за адресою: м. Вінниця, вул. Данила Галицького, 31, Вінницький обласний військовий комісаріат та у районних та міських військових комісаріатах області.

1. Підготовка до опалювального сезону. Поводження з відходами в умовах дії нового Закону України «Про відходи».

Доповідач – Грицун Юрій Петрович, завідувач сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації повідомив присутніх, що в районі підготовлено 12 котелень до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, що становить 48% до загальної кількості (Вовчоцька, В.Кропивнянська, Н.Обиходівська, Мельниківська, Муховецька, НВК № 2 м.Немирів, Ситковецька, Ометинецька, В.Бушинська, Рубанська, Вишківецька, Сокілецька).

Виконано роботи з реконструкції теплопункту Рубанської ЗОШ I-III ст. з встановленням котла на альтернативних видах палива

Заготовлено 520 тонн. вугілля, що становить 64%.

Заплановано провести заміну котлів у Байраківській, Дубовецькій ЗОШ; провести промивку котлів у Бугаківській, Сокілецькій, Муховецькій ЗОШ та заміну автоматики в Сокілецькій ЗОШ.

Заплановано переведення газових котлів на твердопаливні в ЛА ЗПСМ с. Н.Обиходи та с. Райгород.

Відповідно Закону України «Про відходи» з метою обмеження та запобігання негативному впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров'я людини забороняється з 1 січня 2018 року захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Тому органам місцевого самоврядування необхідно як найшвидше організувати роботи з роздільного збору ТПВ.

1. Система «Прозоро» - державні закупівлі.

Доповідач – Яхно Олександр  Михайлович, начальник управління економіки районної державної адміністраціїпо відомив про реалізацію в районі системи електронних державних закупівель «Прозоро». Станом на 04.07.2016 року в районі підключено до даної системи 18 установ. Планова сума закупівель становить 317 тис .грн., економія бюджетних коштів склала 62,тис.грн.

1. Про стан забезпечення населення району питною водою та забезпечення санітарно – епідеміологічного благополуччя.

Доповідач - Яблонська Тетяна Миколаївна, завідуючий відділом по організації санітарно-гігієнічних досліджень надала інформацію що, в ВСП Немирівський МВЛД проводить державний соціально – гігієнічний моніторинг лабораторного контролю за факторами навколишнього середовища, що впливають на здоров’я людей. Здійснено моніторинг якості питної води, поверхневих водойм, грунту, атмосферного повітря, фізичних факторів, радіаційного фонду. Поінформовано що, вданій службі є дві атестовані лабораторії: санітарно – гігієнічна і санітарно – бактеріологічна та паразитологічна.

1. Інформація про новостворене управління держпродспоживслужби у Немирівському районі та роботу ветеринарної медицини району за І півріччя.

Доповідач - Ткач Володимир Леонтійович, начальник управління Держпродспоживслужби у Немирівському районі доповів, що дана служба розпочала свою роботу з 21 квітня 2016 року відповідно до Постанови КМУ №1092 від 16 грудня 2015р. Держпродспоживслужба взяла на себе функції, які раніше виконувала Державна ветеринарна та фітосанітарна служба, Державна інспекція з питань захисту прав споживачів і Державна санітарно-епідеміологічна служба. Присутні були ознайомлені із завданнями служби та заслухано звіт за відповідний період.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації