4 січня 2019 року діти учасників бойових дій АТО Немирівського району побували в м.Вінниці на гостинах у Санта-Клауса за підтримки відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації. Діти побували в резиденції Санта-Клауса, співали новорічні пісні та колядки, приймали участь у майстер- класах на новорічні теми, отримали новорічні подарунки, танцювали, приймали участь у різноманітних конкурсах та гралися в різні ігри з казковими героями ляльками – велетнями.

Діти побували біля центральної обласної ялинки, на новорічній виставці та на різдвяній ярмарці, де мали можливість скоштувати різних смаколиків

Потім в обласній філармонії діти переглянули новорічну виставу «Монстри на канікулах».  Дитячі оченята світилися радістю та захватом від неперевершеної гри акторів та  від  самого новорічного свята.

Задоволені, з масою вражень від проведеного дня та трішки втомленими діти повернулися до рідних домівок.

Хочеться висловити велику подяку Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації за прекрасні заходи, які були організовані для дітей під час новорічних та різдвяних свят. Адже саме такі свята наповнюють дитячі душі добром, радістю, духом Різдва.

Відділ сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації