8 січня 2019 року  відбулося урочисте вручення ключів від квартири та будинку на території Райгородської ОТГ  для двох осіб із числа дітей-сиріт Ярмоленко Марині Віталіївні,1997р.н., Ярмоленку Вадиму Віталійовичу,1999р.н., та дитині-сироті Ярмоленку Василю Віталійовичу, 2001р.н.

Як зазначила  завідувач сектору профілактики дитячої  бездоглядності служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації Руденко Таліна Леонтіївна, така державна програма діє в Україні вже другий рік: уперше з часів Незалежності діти-сироти можуть отримати власне житло в рамках програми, ініційованої Урядом.

На урочистому заході були присутні голова Немирівської  районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М., голова Немирівської районної ради Укринський С.В, заступник голови Немирівської  районної державної адміністрації Бугаков П.В., заступник голови  Немирівської районної ради Мовчан М.І., начальник служби у справах дітей Немирівської районної державної адміністрації Кіцула Л.І., директор Немирівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марценюк К.В.

З привітанням до дітей звернувся голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М., який повідомив, що купівля житла для дітей-сиріт здійснюється  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15листопада 2017 року №877 «Про затвердження Порядку та умов  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для  дітей-сиріт, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету. Для придбання житла з державного бюджету була виділена субвенція у розмірі 314 652грн.

Райгородською ОТГ була здійснена доплата з місцевого бюджету у розмірі 52 348грн. Вперше в районі придбано житло для дітей-сиріт.  Рівень людяності нашого суспільства залежить від того, як ми ставимось до тих, хто потребує нашої допомоги. Ті, хто виріс без батьківської опіки, завжди потребують тепла та підтримки.  Отримання житла дає можливість таким дітям розпочати самостійне життя та приймати відповідальні рішення.

З вітальним словом до дітей також звернувся голова районної ради Укринський В.С., який вказав на добру справу, розпочату головою Райгородської ОТГ Махинею К.К., вказавши , що має надію, на те, що і в  наступному році цей, ініційований Президентом та Урядом України, проект буде мати своє продовження і новосілля у власних домівках відзначать ще багато  дітей та осіб цієї пільгової категорії району.

Голові Райгородської ОТГ Махині К.К. було вручено Почесну грамоту від голови районної державної адміністрації та голови районної ради за вагомий внесок в забезпеченні житлом  дітей-сиріт.

Зворушливим було вітання від голови Райгородської ОТГ Махині К.К., який привітав дітей з такою визначною подією. «Ми усі гуртом робимо добру справу, – зазначив Костянтин Костянтинович  –  Діти, повинні знати, що про них дбають, що вони не самі. А власне житло є хорошим стартом у доросле життя».

В свою чергу подякувала усім за турботу Ярмоленко Марина. Особливу вдячність вона висловила Махині К.К. за щиру увагу та небайдужість до проблем дітей-сиріт. А також за подаровану можливість мати свій власний куточок, в якому будуть планувати завтрашній день, своє майбутнє.

З повагою, служба у справах дітей райдержадміністрації