5 січня 2019 року з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, було організовано та зібрано продукти: сало, вареники, котлети, голубці, салати, каву, чай, різні консервації, олію та мед для наших воїнів, захисників України, парафіями релігійних громад:

Святого Василія Великого села Никифорівці, Святого апостола і євангеліста Івана Богослова села Чуків (настоятель в.о. благочинного Немирівського району прот. Георгій Грига), Покрови Пресвятої Богородиці міста Немирова, Святої Параскеви-П’ятниці села Нові Обіходи, (настоятель свящ. Роман Ковальчук), які були доставлені капеланом прот. Віктором Чверкуном у в/ч А0549 (230-ту окрему базу забезпечення командування Повітряних сил), що у місті Вінниця та у в/ч А1445 (131-й окремий розвідувальний батальйон), що у селі Гущенці Калинівського району Вінницької області, які після цього будуть доправлені в зону Операції Об’єднаних сил.

До благочинної акції також долучився заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков.

Джерело: офіційний сайт Вінницько-Брацлавська єпархія УПЦ Київського Патріархату