9 січня в селах Вовчок та Довжок, що знаходяться на території Вовчоцької сільської ради,  були підведені підсумки роботи за 2018 рік та обговорено перспективний план розвитку території громади на 2019-2021 роки.

Участь в обговоренні взяли перший заступник голова райдержадміністрації Богдан Урбанський та заступник голови районної ради Михайло Мовчан,

начальник управління економіки  райдержадміністрації Олександр Яхно, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Чубенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Чега, головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Ігор Осадчук, головний лікар Центру ПМСД Василь Божко, голова Вовчоцької сільської ради Микола Кобринчук, працівники сільської ради, депутати, активні жителі громади.

З підсумками роботи за 2018 рік прозвітував Вовчоцький сільський голова Микола Кобринчук серед основних здобутків громади у 2018 році визначено проведення поточних ремонтів дорожнього покриття вулиць на суму 25 тис. грн. Проведено поточний ремонт вуличного освітлення вулиць вартістю 45 тис. грн. Завдяки участі Вовчоцької сільської ради в обласному конкурсі розвитку територіальних громад виграно тендер на закупівлю сміттєвих баків, так було закуплено 10 комплектних баків для збирання та сортування побутових відходів.

Серед головних пріоритетів  соціально-економічного та культурного розвитку території Вовчоцької сільської ради в 2019-2021 роках були названі:

• продовження поточного ремонту  доріг у 2019 році.
  • будівництва мережі водогону та облаштування свердловин на 2019- 2020 роки;
  • продовження поточного ремонту вуличного освітлення.

На  запитання жителів території сільської  ради дали інформацію, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації та головний лікар Центру ПМСД.

По завершенню зборів творчий колектив районного Будинку культури, привітали усіх жителів громади з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Відділ інформацйної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації