Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 30.01.2019 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто питання щодо профілактики грипу, інших гострих респіраторних інфекцій та захворюваності на кір. Завідувач відділення організації протиепідеміологічних досліджень ВСП Немирівським

міжрайонним відділом лабораторних досліджень Яблонський М.П. довів інформацію щодо епідеміологічної ситуації із захворюваності на грип, ГРВІ, кір та стану здійснення заходів по зменшенню інтенсивності епідемії грипу, захворюваності на кір. Так,  протягом 2018 року в районі зареєстровано 60 випадків захворюваності на кір. З початку епідемічного сезону з захворюваності грипом та ГРВІ, а це 40-й тиждень 2018 року по кінець 2018 р - 52-й тиждень захворіло 3270 осіб. З початку 2019 року грипом та ГРВІ  захворіло 1386 осіб. З метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРВІ серед населення, попередження епідемічних ускладнень, зменшення інтенсивності епідемії комісія прийняла відповідні рішення.

Також розглянуто питання щодо стану пожежної та техногенної  безпеки в населених пунктах та об’єктах різних форм власності району. Заслухано інформацію провідного фахівця Немирівського районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Нікіфоренка В.Ю. щодо стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах району та в житловому секторі. За минулий рік на території району виникло 52 пожежі та загорянь, пожежами завдані матеріальні збитки на суму 1 млн. 248 тис. грн.

Змінити ситуацію, яка сталася, можливо шляхом підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, виготовлення і розповсюдження матеріалів наочної пропаганди з питань пожежної безпеки, проведення на об’єктах роботи щодо попередження, своєчасного виявлення  та реагування на пожежі та інші події. В даних умовах, проведення заходів, спрямованих на покращання протипожежного захисту населених пунктів і об'єктів району, набуває особливої актуальності.

Крім того, на засіданні розглянуто та затверджено план роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2019 рік.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття заходів щодо посилення заходів профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій, наголосив на вжитті практичних заходів направлених на запобігання виникнення пожеж, попередження травмування та загибелі людей на пожежах.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації