05.02.2019 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулось розширене засідання колегії, участь в роботі колегії взяли  голова обласної державної адміністрації В.В. Коровій, заступник голови обласної ради М.В.Кременюк, начальник головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ю.В.Козак, депутат обласної ради Є.П.Каленич, голова районної державної

адміністрації Ю.М.Погорелюк, голова районної ради С.В.Укринський,  а також члени колегії,  начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, та організацій району, голови ОТГ, сільські голови, представники ЗМІ.

Перед початком колегії голова районної державної адміністрації Ю.М.Погорелюк, голова районної ради С.В.Укринський привітали з днем народження начальника відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Коростень Ю.П та голів сільських рад Кудлаївської Горвенко В.П., та Бондурівської  Ратушняка В.М.

До уваги присутніх було запропоновано переглянути відеоролик «Вінниччина - 2018. Є що сказати», в якому відображено головні здобутки та досягнення області в різних сферах життєдіяльності в минулому 2018 році.

На порядок денний колегії було винесено питання «Про підсумки соціально-економічного розвитку Немирівського району за 2018 рік».

Основні напрацювання за минулий рік у своїй детальній доповіді, яка супроводжувалась слайдами, представив голова Немирівської райдержадміністрації Юрій  Погорелюк. Виступ керівника району відбувався у формі  своєрідного діалогу голови ОДА, голови райдержадміністрації і присутніх у залі.

Розповідаючи про підсумки соціально-економічного розвитку Немирівського району за 2018 рік Юрій Погорелюк відзначив, що стабільний розвиток району впродовж 2018 року це результат тісної співпраці обласної та районної державної адміністрації, органів та служб району, районної та сільських рад, ОТГ, депутата Верховної Ради України Демчака Руслана Євгенійовича та депутатів всіх рівнів.

Після виступу голови відбулось обговорення доповіді.

Запитання до Валерія Коровія стосувалися  ремонту дороги на село Обідне, облаштування автобусної зупинки біля с.Вищої Кропивни.  Всі ці питання вирішуються на місцевому рівні, тому він доручив голові РДА взяти це під особистий контроль,а зі свого боку пообіцяв свою допомогу.

Підсумок колегії підвів голова облдержадміністрації Валерій Коровій, який подякував усім немирівчанам за плідну працю, за велике натхнення та побажав успіхів в 2019 році.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації