Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 1 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» з 1 лютого 2019 року оголошено ШІСТНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

І категорія – сільські ради, які не входять до складу ОТГ;

ІІ категорія – селищні, міські ради міст районного значення, які не входять до складу ОТГ;

ІІІ категорія – міські ради міст обласного значення, ради ОТГ, районні ради;

ІV категорія – спільні проекти, розроблені декількома місцевими радами на основі договору про спільну діяльність (проекти міжмуніципального співробітництва*).

ГРАНИЧНІ ОБСЯГИ СПІВФІНАНСУВАННЯ ТА ВЕЛИЧИНА ВЛАСНОГО ВНЕСКУ:

І категорія – обсяг співфінансування – до 100 тис. грн., власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проекту;

ІІ категорія – обсяг співфінансування – до 150 тис. грн., власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проекту;

ІІІ категорія – обсяг співфінансування – до 250 тис. грн., власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проекту;

ІV категорія – обсяг співфінансування – до 400 тис. грн., власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проекту.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

1. Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями;
  2. Збереження історико-культурної та духовної спадщини;
  3. Розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів;
  4. Впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери;
  5. Проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту та формуванням енергопаспорту будівлі; закупівля спеціалізованого програмного забезпечення для автоматизації щоденного моніторингу споживання енергоресурсів комунальними установами; співфінансування розробки ,,Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату” з метою підтримки ініціатив місцевих рад області щодо приєднання до Європейської ініціативи ,,Угода мерів”, які отримали позитивний висновок Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
  6. Модернізація мереж вуличного освітлення.

УВАГА!

• Підготовлені заяви подаються до Дирекції Конкурсу (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА):

- в електронному вигляді до 1 березня 2019 року згідно з формою, розміщеною на офіційному веб-сайті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА (http://dmsrr.gov.ua );

- в друкованому вигляді до 16:00 години 15 березня 2019 року за адресою: 21000, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, каб. 825. Заяви, відправлені по пошті, будуть реєструватись в разі наявності поштового штемпеля включно до 15 березня 2019 року.

• Заяви, які надійшли до Дирекції Конкурсу після встановленого терміну, не розглядаються, крім заяв, які надійшли пізніше по пошті з поштовою відміткою до 15 березня 2019 року.
  • У конкурсі можуть брати участь не більше 6-ти проектів від міських рад міст обласного значення та органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, з яких переможцями можуть бути визнані не більше 2-х проектів та не більше 2-х проектів від сільських, селищних, міських, міст районного значення рад, районних рад.

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайтах:

–  обласної Ради www.vinrada.gov.ua;

облдержадміністрації www.vin.gov.ua ;

Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua ;

Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua ;

Контактні особи від Дирекції Конкурсу:

-  заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, секретар Конкурсної ради Ратушняк Інесса Анатоліївна;

- головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Макаренко Катерина Юріївна

тел.: (0432) 66 14 26 (36), Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні особи за окремими напрямками:

Директор Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування  Левченко Олег Васильович, тел. 063 777 02 50;

Начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Магдич Іван Юрійович, тел.098 222 46 92.

Управління економіки райдержадміністрації