Сьогодні робочий день у Немирівській районній державній адміністрації почався з привітання голови Юрія Миколайовича Погорелюка з Днем народження.

Шановний Юрій Миколайович!

Колектив Немирівської районної державної адміністрації вітає Вас з Днем народження!

Посада голови райдержадміністрації передбачає високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і, водночас, знаходити компроміси. Усіма цими якостями, безумовно, Ви володієте.

Бажаємо Вам невичерпного оптимізму, натхнення,  підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Нехай примножуються плани і прагнення, зусилля і справи сприяють розквіту Немирівського району.

Зичимо  здоров'я, щастя, добробуту Вам і Вашій родині, щасливих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів, подальших успіхів у праці, наснаги та нових здобутків на ниві державної діяльності.