06.02.2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО) при Немирівській районній державній адміністрації.

За поданням управління соціального захисту населення комісією розглядалось 9 заяв громадян з числа ВПО, які проживають на території Немирівського району щодо призначення адресної

допомоги внутрішньо переміщеним особам,яка призначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 505«Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та від 08.06.2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат.

За поданням відділу соціальних питань населення розглядалось 6 заяв ВПО для призначення державних соціальних допомог.

За поданням Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій обл. розглядались 3 справи ВПО щодо відновлення пенсії з дня припинення

Розглянувши та обговоривши питання порядку денного та відповідно до актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення: усі заяви задовільнити.