Відбулось чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП, та тверде паливо.

Комісією розглянуто 13 заяв громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 60 заява громадян для призначення субсидії на ЖКП .

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального  захисту населення