8 лютого заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков та заступник голови районної ради Аркадій Собченко відвідали могилу колишнього голови колгоспу «Золота Нива» та Героя Соціалістичної праці Федора Васильовича Собідка, якому виповнилося б 100 років від дня народження.

Присутніми також були голова Чуківської сільської ради Володимир Кальніцький, працівники сільської ради учні та учителі Чуківської загальноосвітньої школи, товариші та жителі села.

До присутніх звернувся сільський голова Володимир Кальніцький:

Ми всі односельці, друзі і колеги знали Собідка Федора Васильовича як невтомного працелюба, який народився 8 лютого 1919 року, прославлений хлібороб, талановитий організатор сільськогосподарського виробництва. Він 48 років день у день – очолював трудові колективи сіл Немирівщини. Його внесок в соціальну та економічну розбудову цих населених пунктів – неоціненний. Більш як 35 років він не був незмінний голова нашого господарста. Із року в рік Чуківчани завжди були правофланговими по урожайності сільськогосподарських культур та по тваринництву.

На сімнадцятому році головування в Чукові Федору Васильовичу присвоїли звання Героя Соціалістичної праці.

Ми всі його глибоко шанували і поважали за доброту і щирість, прямоту і відвертість, людяність і порядність, мудру пораду і добрий приклад надійно і відверто служити людям.

Особливою вдячністю відкликаються про нього жителі села Чуків, яке стало йому рідним за газифікацію, за забудовану вулицю, яка тепер названа в його честь .

22 травня 1998 року на 79 році життя перестало битися серце славного працелюба.

Усі присутні вшанували пам'ять Федора Васильовича хвилиною мовчання.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації