7 лютого на базі Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну ВНАУ Немирівським районним військовим комісаріатом організовано зустріч батьків військовослужбовців, які проходять строкову службу в лавах Збройних Сил України та призовниками Немирівщинни з їх батьками.

 

Зустріч пройшла в формі бесіди :запитання - відповіді.

Так матері військовослужбовців Школенко Наталія Олексіївна, Троян Світлана Павлівна, Дячишина Ніна Костянтинівна розповіли, як служать їхні сини, з якими проблемами стикаються під час служби та які позитивні зміни відбулись в армії за останні роки.

Військовослужбовець Олександр Назаренко який на даний час перебуває у відпустці з власного досвіду розповів призовникам про умови проходження служби: харчування, відпочинок, вільний час, проведення занять. Перспективи професійного та кар’єрного росту, умови побуту, організації робочого дня.

Зустріч пройшла в теплій, сімейній атмосфері, призовники та їх батьки задавали багато питань і було видно, що молодь зацікавилася службою в лавах Збройних Сил України.

Тож бажаємо нашим майбутнім захисникам сили, наснаги, міцного здоров’я і головне, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.