Відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro, яку проводив перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський.

У нараді брали участь: начальник фінансового управління райдержадміністрації  В. М. Яремко,

начальник відділу освіти В. А. Чега, бухгалтер КНП «Немирівська ЦРЛ» Немирівської районної ради С. М. Сидоренко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі управління економіки райдержадміністрації  Оренчак І. М. та головний спеціаліст відділу прогнозування та аналізу доходів фінансового управління  райдержадміністрації О. П. Соколовська.

Розпорядники бюджетних коштів доповідали про кількість проведених закупівель, суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів за період з 01.02.2019 року по 08.02.2019 року.

Так, Немирівською ЦРЛ за вказаний період були укладені договора на придбання: кисню медичного газоподібного – договір з ТОВ «ДіПіЕйр Газ», масла фасованого – договір та молока пастеризованого – договора з ФОП Богачук О. Г. Загальна планова сума закупівель 230 тис. грн., фактична сума закупівель 222 тис.грн., загальна економія – 8 тис. грн. Актуальні закупівлі виставлено на загальну суму 1млн 780тис. грн., це: матеріали для зубопротезування та стоматологічні інструменти та виробництво теплової енергії.

По відділу освіти за вказаний період укладений договір на постачання природного газу з ТОВ «Вінницягаз Збут» на суму 1млн 560 тис.грн., економія склала 716 тис.грн. Актуальні закупівлі виставлено на загальну суму 3 млн 199тис грн., це: капітальний ремонт по заміні зовнішніх вікон та дверних прорізів у Бугаківській ЗОШ І-ІІ ступенів, паливні брикети з деревини, суміш вугілля кам'яного ДГ/Г (Г2) ПКО (20-200), суміш вугілля кам'яного ДГ/Г (Г2) ПКО (0-20), вугілля кам'яне марки АО (25-50), бензин автомобільний А-92, бензин автомобільний А-95, дизельне паливо.

По відділу культури та туризму укладений договір на постачання природного газу з ТОВ «Енергогазрезерв» на суму 546 тис. грн., економія склала 253 тис. грн.

По КНП “Центр ПМСД» триває переговорна процедура з ПП «Ханест» на виробництво теплової енергії на суму 231тис.грн.

Управлінням соціального захисту населення виставлено звіт про укладений договір на суму 99 тис. грн., з ТОВ «Енера Вінниця».

Фінансове управління райдержадміністрації