12.02.2019 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено методичний день за тематикою покращення якості надання послуги соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах для працівників районного центру.

Учасники заходу переглянули електронну презентацію, детально вивчили Державний  стандарт соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016р. № 318. Обговорили конкретний випадок на прикладі сім’ї, у якій дитина постраждала від домашнього насильства. Розглянули повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, порядок дій працівників, які захищають інтереси дітей .

По завершенню, директор районного центру Катерина Марценюк підвела підсумки та наголосила, що соціальний супровід залишається основним напрямком соціальної роботи та підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді