Сьогодні, 28 лютого, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася робоча зустріч представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадима Мазурика та директора Департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Світлани Василюк з членами Місії ОБСЄ зі спостереження за виборами Президента України 2019 року пані Орисею Круко та паном Анджеєм Клімчуком.

Орися Круко та Анджей Клімчук – довгострокові спостерігачі ОБСЄ, тобто перебуватимуть в Україні протягом всього часу виборчої кампанії.

Відтак, під час зустрічі йшлося про перебіг виборчої кампанії на теренах Вінниччини, дотримання в ході виборчих перегонів принципів редакційної незалежності, об’єктивності, неупередженості та збалансованості.

Представник Національної ради поінформував спостерігачів ОБСЄ про роль та функції Національної ради України у цій сфері, а також розповів про діяльність робочої групи із нагляду за дотриманням медіа виборчого законодавства та функціонування експертної ради при громадській раді.

«Одним із важливих напрямків діяльності Департаменту інформаційної діяльності є підтримка свободи слова в регіоні та співпраця із представниками медіаспільноти області», – зауважила в ході розмови з представниками Місії ОБСЄ Світлана Василюк.

Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк також ознайомила учасників зустрічі із результатами книговидавничої діяльності, яка здійснюється коштом обласного бюджету.

Варто зазначити, що на Вінниччині наразі перебуває четверо спостерігачів ОБСЄ, загалом Місія ОБСЄ в України нараховує 90 осіб, вони розподілені по всіх виборчих округах нашої держави.

Сторони домовились про подальшу плідну співпрацю та координацію взаємних дій.

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації