Зустріч голови райдержадміністрації з активом територіальної громади с. Зарудинці. Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі райдержадміністрації, що дає змогу об’єктивно ознайомитися із проблемами громад та окреслити шляхи їх вирішення.

Підтвердженням цьому слугує чергова робоча поїздка голови райдержадміністрації Юрія Погорелюка, начальників управління економіки Олександра Яхна  та соціального  захисту населення райдержадміністрації Віктора Чубенка, начальника відділу освіти райдержадміністрації  Валентини Чеги та представника відділення пенсійного фонду України в Немирівському районі,  1 березня, до Зарудинецької сільської ради. В ході зустрічі керівник  поспілкувався з активом села, працівниками сільської ради та установ, які знаходяться на території громади, членами виконавчого комітету.

Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів сільський голова звітувала перед громадою про проведену роботу упродовж 2018 року, зробила акценти на місцевому бюджеті, його надходженнях та видатках, інформувала присутніх про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомила присутніх з перспективами розвитку населеного пункту на 2019 рік. У ході доповіді заслухано та схвалено використання коштів самооподаткування за 2018 рік та визначено розмір самооподаткування на 2019 рік.

Лариса Іванівна позитивно відзначила роботу депутатів, громади сільської ради, подякувавши їм за активність та ініціативність.

Начальник соціального  захисту населення райдержадміністрації Віктор Чубенко  інформував присутніх про новий механізм монетизації субсидій громадянам, нові правила сплати за електроенергію.

Про зміни в нарахуванні пенсій, зокрема, зазначено, що 1 березня 2019 року відбудеться наступний етап підвищення пенсій, а надалі, вже щорічно, кожного 1 березня наступного року осучаснення пенсій буде проводитися автоматично  проінформувала представник відділення Пенсійного фонду України в Немирівському районі.

В ході спілкування з громадянами, голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк зазначив, що приділяє велику увагу налагодженню діалогу між владою та кожним громадянином. «Такі зустрічі сприяють взаємодії з громадськістю, визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати», – підсумував Юрій Миколайович.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації відповів на запитання мешканців села щодо шляхів вирішення соціальних питань, перспективи територіального об’єднання громадян, ремонт доріг. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації