Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО) при Немирівській районній державній адміністрації.

За поданням управління соціального захисту населення комісією розглядалось 3 заяви громадян з числа ВПО, які проживають на території Немирівського району щодо призначення адресної

допомоги внутрішньо переміщеним особам, яка призначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та від 08.06.2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат.

Розглянувши та обговоривши питання порядку денного та відповідно до актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення: усі заяви задовільнити.