01.03.2019 року  в Немирівському відділі поліції відбулася цікава екскурсія для першокласників Немирівського НВК №1, які в майбутньому мріють стати поліцейськими. Ст. інспектор ювенальної превенції  Немирівського відділу поліції, старший лейтенант поліції Рибак Т.І,. разом з ДОП  Немирівського ВП рядовим поліції Войтко В.М.  провели  учнів коридорами поліції, де школярі мали змогу на власні очі побачити роботу працівників

районного відділу поліції, адже далеко не кожному випадає нагода познайомитися з роботою поліцейських, як то кажуть зсередини.

Далі для школярів було  проведено цікаву та змістовну розповідь про нелегку та відповідальну професію поліцейського, який охороняє порядок та спокій наших громадян, ознайомлено учнів з законодавчою базою “Закону щодо прав захисту дитини”. Школярі побували в  черговій частині, куди поступає інформація про звернення громадян. ДОП  Немирівського ВП Войтко В.М. показав учням зброю, яка застосовується під час службових дій та при затриманні правопорушників,  засоби особистого захисту поліцейського. Учні мали можливість взяти в руки учбову зброю, спробувати розібрати та скласти учбовий автомат Калашникова, учбовий пістолет Макарова, одягнути на себе засоби особистого захисту поліцейського та зробити фото на пам’ять.

Школярі з захопленням слухали цікаву розповідь працівників поліції та надихнулися розповідями про поліцейських і, можливо, в майбутньому також вирішать обрати професію поліцейського національної поліції України та стати на захист прав громадян свого рідного краю.

Немирівський ВП ГУНП у Вінницькій області