28 лютого 2019 року у Немирівській районній державній адміністрації відбулася нарада з приводу розгляду питання бджільництва в районі.

На нараді взяли участь: голова Немирівської районної державної адміністрації  Погорелюк Ю.М., начальник Немирівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ткач В.Л.,

заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Немирівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Коваль С.В., фахівець державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Немирівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Глембоцька Р.О., провідний спеціаліст – державний фітосанітарний інспектор відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Пилявська О.В., сільські голови, голови ОТГ, власники і керівники фермерських господарств, власники пасік.

Протягом наради були обговорені наступні питання:

• Нормативно-правові акти в галузі бджільництва.
  • Порядок реєстрації пасік.
  • Проведення обстеження пасіки при підозрі на отруєння.
  • Взяття і пересилання матеріалу для дослідження на хвороби бджіл.
  • Профілактика отруєння бджіл пестицидами.
  • Вивезення бджолосімей на території, які прилеглі до сільськогосподарських угідь.
  • Основні вимоги  санітарного законодавства  щодо  застосування пестицидів  у народному господарстві (ДCП 8.8.1.2.001-98  «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві»,  ДСП № 382-96 «Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів в народному господарстві України» від 18.12.1996р.).
  • Обґрунтування застосування засобів захисту рослин.
  • Застосування засобів захисту рослин у відповідності до Переліку пестицидів, дозволених до використання України.

Немирівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.