06.03.2019 року на передодні Міжнародного жіночого дня Народний депутат України Руслан Демчак спільно з головою районної державної адміністрації Юрієм Погорелюком, головою районної ради Сергієм Укринським та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, побували у селах Рубань, Дубовець та Ситковецькій об’єднаній територіальній громаді.

Руслан Євгенійович розповів жителям громади про ситуацію в країні, про важливість для розвитку нашої держави реформ, котрі розпочато в Україні, зокрема й реформи децентралізації, медичної, освітньої, про монетизацію субсидій, підвищення розміру пенсій, подальші напрямки роботи й ініційовані ним законодавчі ініціативи. Висловив народний депутат й свою позицію за кого з кандидатів голосуватиме на виборах Президента України. Кожен, хто завітав на зустріч, мав можливість задати Руслану Євгенійовичу запитання.
Варто відмітити, що діяльність народного депутата України Руслана Демчака досить активна та спрямована на вирішення багатьох проблем у виборчому окрузі, зокрема будівництво дитячих майданчиків, футбольних полів із штучним покриттям, заміна енергозберігаючих вікон, допомога хворим та інше.

Зокрема в населених пунктах де проходили зустрічі за його сприяння у виділенні субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток був проведений капітальний ремонт(заміна віконних блоків) у Рубанській та Дубовецькій ЗОШ І-ІІІст., будівництво водогону у селах Кудлаї, Дубовець, придбання трактора з комплектуючими для КП 21«Житлокомунгосп»ш  Ситковецької селищної ради».

До учасників зібрання звернувся голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, який у своєму виступі зазначив, що сьогодні жителі сіл мають можливівсть задати питання безпосередньо керівникам підрозділів райдержадміністрації та отримати на них відповідь з перших уст, висвітлив питання: здобуття Україною Томосу,  створення Православної Церкви України, толерантності та додержання   законодавства  України з цих питань.  Впровадження адміністративно-територіальної реформи  її переваг та здобутків.

Керівник району наголосив на тому, що позитивним змінам, які сьогодні мають сільські ради, район, область та в цілому Україна ми завдячуємо виваженій політиці, яку проводить Президент та Уряд України.

На ряд запитань жителів села дали відповідь і представники структурних підрозділів  райдержадміністрації, найбільше жителів сіл хвилювали питання субсидій, оплати за електроенергію, пільгового проїзду, питання медицини..

Жителям сіл Народний депутат України Руслан Демчак у цей день подарував святковий  концерт.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації