Жінка – мати, берегиня, трудівниця, оспівана в піснях та віршах. Перед нею вклоняються, нею захоплюються, її кохають. Саме тому, напередодні 8 березня відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Представниць прекрасної статі працівників районної державної адміністрації її структурних підрозділів та апарату районної ради привітали зі святом колеги чоловіки.

“Це прекрасне свято разом з пробудженням природи завжди приносить нам радість, тепло, ніжність та любов. Ви ж, жінки, даруєте нам тепло своїх сердець та натхнення для того, щоб ми жили й працювали на благо нашої країни”, – відзначив у своєму виступі перщий заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський. Він також висловив вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажав міцного здоров’я, справжнього жіночого щастя й віри в краще майбутнє.

Привітали із святом жінок також і заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков та заступник голови районної ради Аркадій Собченко.

Після офіційної частини учасники заходу переглянули святковий концерт за участю місцевих талантів. Привітання жінкам подарував начальник відділу культури райдержадміністрації Валерій Мазур. Доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав керівників району та митців сцени.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації