11 та 12 березня 2019 року головою районної державної адміністрації Ю.М. Погорелюком проведено робочі наради з головами територіальних громад, керівниками установ, організацій та підприємств району.

На нараді завідувач сектору розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства управління економіки районної державної адміністрації

Доценко М.В. довів до присутніх перелік заходів, які необхідно виконати під час весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів.

В першу чергу було наголошено на приведенні в належний естетичний та санітарний стан території, які прилеглі до адміністративних будівель, цим самим показати приклад для жителів району.

Головою райдержадміністрації Юрієм Погорелюком було наголошено, що  під час щорічної акції необхідно привести у належний санітарний стан прибудинкові території, території закладів торгівлі, дитячі та спортивні майданчики, парки, сквери, інші об’єкти масового перебування та відпочинку населення, а також ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Особливу увагу необхідно приділити санітарному очищенню території кладовищ, меморіальних комплексів, місць масових поховань померлих та загиблих військовослужбовців, які загинули у війнах, під час проведення антитерористичної операції та захисту територіальної цілісності держави, визначних місць, пов'язаних з важливими історичними подіями, з життям та діяльністю відомих осіб, пам’яток археології, історії та монументального мистецтва.

До участі у заходах з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів необхідно залучати працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, учнівську, студентську молодь та небайдужу громадськість, а також залучати осіб, зареєстрованих як безробітні, в тому числі для проведення заходів з благоустрою смуг відведення автомобільних доріг.

Також дано старт проведенню заходів з упорядкування придорожніх смуг автомобільної дороги М-12 Стрій - Тернопіль - Кропивницький –Знам’янка.

Такі заходи щорічно проводяться за участю працівників районної  державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, а це 74 організації, близько 1000 осіб.

Роботи з упорядкування придорожніх смуг заплановано розпочати наступного тижня, коли, згідно прогнозів, має наступити весняне потепління.

Управління економіки районної