Сьогодні, 13 березня 2019 року, продовжуючи роботу в територіальних громадах району, голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк прийняв участь  в загальних зборах жителів Бондурівської територіальної громади.

Участь у зборах також взяли начальники управління економіки Олександр Яхно  та соціального  захисту населення райдержадміністрації Віктор Чубенко, представники відділення пенсійного фонду України в Немирівському районі та  Немирівського центру  ПМСД.

На початку зустрічі присутніми було запропоновано  переглянути фільм «Вінниччина 2018: є що сказати».

Перед учасниками зборів виступив сільський голова Василь Ратушняк і доповів про розвиток територіальної громади у 2018 році та окреслив перспективи розвитку територіальної громади на поточний рік.

Далі до  виступу було запрошено голову районної державної адміністрації Юрія Погорелюка, який наголосив: «В Україні, попри агресію, триває процес підвищення соціальних стандартів та виплат для громадян. А відтак, це дасть можливість покращити рівень життя пересічних українців». У своєму виступі голова райдержадміністрації поінформував присутніх про функціонування  всіх сфер життя району. Юрій Миколайович окремо зосередив увагу на  інвестиційних вливаннях в економіку Вінниччини, введенні в дію нових промислових об’єктів і відповідно, створенні нових робочих місць у Вінницькій області за останні декілька років.

Присутні жителі села в ході зборів піднімали ряд питань,що стосувались:   будівництва церкви на території сільської ради, передачі школи на баланс сільської ради, незадовільного підвозу дітей до школи також незадовільного мобільного зв'язку.

На запитання місцевих жителів дали відповідь керівники районних служб:

Начальник соціального  захисту населення райдержадміністрації Віктор Чубенко  інформував присутніх, про новий механізм монетизації субсидій громадянам: вже з 12 березня субсидіанти отримають "живі" гроші для оплати житлово-комунальних послуг. Пенсіонери - разом із пенсією, а інші громадяни на рахунки в Ощадбанку.

Представник пенсійного Фонду України проінформувала про зміни в перерахунку пенсій та розміру надбавки до пенсій. Так, починаючи з 2019 року призначення пенсії за віком проводиться із застосуванням середньої зарплати за останні три роки, тобто за 2016, 2017 та 2018 роки, та вартості одного року стажу – 1%.З березня 2019 року відбувається автоматична індексація пенсій для осіб, яким призначена пенсія на загальних умовах. Індексація відбуватиметься за новою формулою: з урахуванням інфляції та зростання середньої заробітної плати (це друге після жовтня 2017 року осучаснення пенсій).

Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль.

На завершення зустрічі керівник району  наголосив на тому, що позитивним змінам що сьогодні має Бондурівська сільська рада, район, область та в цілому Україна ми завдячуємо виваженій політиці, яку проводить Президент та Уряд України.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації