14 березня наша країна відзначає День українського добровольця. Свято встановлено 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Саме у березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно рішення керівництва Самооборони Майдану, добровольці з Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Від початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тис. чоловік. Саме ці люди стали одним із стовпів змін в країні.

Дякую кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконував і сьогодні виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам.

Бажаю усім Вам сил, здoрoв’я, дoбра у ваших родинах, миру та спoкoю на всій українській землі. Ми - Українці, підтримуємо свою власну країну - своє майбутнє. Ми віримо в мирне майбутнє України!

Слава Вам і слава Україні!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                            Юрій Погорелюк