По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходитиме 14 Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Акція відбуватиметься чотирнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. За тринадцять років діяльності Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 39 674 199, 83 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами зібрано 3 875 369, 23 грн., завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування слуху.

Вінницька область минулого року зібрала у період проведення акції «Почуй світ!» - 417 337,  81 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано у Вінницьке обласне дитяче територіальне медичне об’єднання 46 слухових апаратів, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

В 2018 році в Немирівському районі в рамках акції проходив збір коштів  для онкохворої дитини нашого району, яка навчається в Немирівському НВК № 1 та потребує невідкладної допомоги. За рішенням оргкомітету по проведенню Акції більшу частину зібраних коштів в сумі 5075,00грн.. було перераховано на благодійний рахунок  для лікування онкохворої дитини, а кошти в сумі 1000,00 грн. на розрахунковий рахунок Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

Загальна сума зібраних коштів становить  6075, 00  грн.

Кожен, хто долучиться до Акції, зробить свій благодійний внесок до спасіння дитячого життя, адже  кожна копійка важлива. Кожне зусилля безцінне. Кожне наше досягнення  -  крок  до повноцінного  і  здорового  життя  нації, адже  один підпис може змінити чиєсь життя, один лист може повернути  надію, один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя.

Управління соціального

захисту населення райдержадміністрації