На Вінничині у 2019 році продовжується дія «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки» (затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11.02.2016р. № 40, зі змінами), зокрема триває прийом документів від фізичних осіб для надання часткового відшкодування  50 відсотків витрат за закуплену ними установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (ларі).

Документи приймаються від фізичних осіб щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року у Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, за адресою м. Вінниця, вулиця Соборна, 15а (к.212), тел. для довідок: (0432)670837.

За додатковою консультацією щодо можливості скористатися даною програмою можна звернутися у відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації або в органи місцевого самоврядування.

Відділ агропромислового розвитку

районної державної адміністрації