14 березня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський та робоча група у складі представників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ  району взяли участь у зборах громадян Криковецької сільської ради.

На початку зустрічі присутніми було запропоновано переглянути фільм «Вінниччина 2018: є що сказати», у якому продемонстровано основні досягнення на території області.

Перед учасниками зборів виступив сільський голова Катерина Дзюбенко і доповіла про проведену роботу у 2018 році та окреслила плани розвитку територіальної громади на поточний рік.

Далі до виступу було запрошено першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана  Урбанського. У своєму виступі наголосив, що метою чергової зустрічі – з’ясувати нагальні проблеми громади під час живого спілкування з людьми, роз’яснення змін в законодавчій базі, надання відповідей на питання різного характеру, а також ознайомлення жителів села зі здобутками області  та району останніх років.

Детальніше зупинилися на обговоренні питань, які найбільше в даний час цікавлять жителів усіх сіл, які входять до складу територіальної громади. Зокрема, щодо порядку оплати за спожиту електроенергію, розрахунків за спожитий природний газ, сплати коштів за газові лічильники, монетизації субсидій, перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року. Окремо піднімалося питання стосовно  сприяння у відновленні автобусного рейсу.

На запитання місцевих жителів дали відповідь керівники районних служб.

Начальник соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Чубенко інформував присутніх, про новий механізм монетизації субсидій громадянам: вже з 12 березня субсидіанти отримають «живі» гроші для оплати житлово-комунальних послуг. Пенсіонери – разом із пенсією, а інші громадяни на рахунки в Ощадбанку.

Представник пенсійного Фонду України проінформувала про зміни в перерахунку пенсій та розміру надбавку до пенсій. Так, починаючи з 2019 року призначення пенсії за віком проводиться із застосуванням середньої зарплати за останні три роки,  тобто за 2016, 2017 та 2018 роки, та вартості одного року стажу -1%. З березня 2019 року відбувається автоматична індексація пенсій для осіб, яким призначена пенсія на загальних умовах. Індексація відбуватиметься за новою формулою: з урахуванням інфляції та зростання середньої заробітної плати ( це друге після жовтня 2017 року осучаснення пенсій).

Головний лікар Центру ПМСД  Василь Божко розповів присутнім про урядову  програму «Доступні ліки», плани розвитку сімейної медицини та переваги медичної реформи. Також запевнив жителів громади, що завдячуючи Немирівській райдержадміністрації, районної ради та сільському голові, фельдшерські пункти працюватимуть і надалі у звичному режимі.

Питання, що потребують детальнішого вивчення, Богдан Петрович взяв під особистий контроль.

На завершення зустрічі Богдан Петрович наголосив на тому, що завдяки злагодженій роботі Уряду та Президента України, порозуміння  і єдності усіх  гілок влади, спільній командній роботі в країні впроваджується ряд ключових реформ. Одна із них - це реформа децентралізації. Сьогодні в країні відбувається багато позитивних змін  - будівництво доріг, нових закладів охорони здоров’я, освіти,  об’єктів соціальної сфери. Дані заходи поступово підвищують соціальні стандарти. Я більш ніж впевнений, що ми рухаємося в правильному напрямку задля гідного майбутнього нашої країни.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації