14 березня 2019 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації  заступником голови обласної державної адміністрації Броварником В.М. проведено "кущову" нараду. На нараду було запрошено голови  районних державних адміністрацій та районних рад Немирівського, Гайсинського, Оратівського, Тульчинського, Іллінецького районів, голови об'єднаних територіальних громад, перший заступник начальника Держекоінспекції Осадчук І.С.,

начальник управління дорожнього господарства облдержадміністрації Бабій О.В., директор ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Шаповал І.В., а також керівники дорожніх служб району.

На нараді розглянуто питання щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2019 року № 84 "Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області".

Основну увагу було приділено приведенню у належний санітарний стан прибудинкових територій, територій закладів торгівлі, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення, а також ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

Крім того, під час весняної акції з благоустрою необхідно забезпечити санітарне очищення території кладовищ, меморіальних комплексів, місць масових поховань померлих та загиблих військовослужбовців, які загинули у війнах, під час проведення антитерористичної операції та захисту територіальної цілісності держави, визначних місць, пов'язаних з важливими історичними подіями, з життям та діяльністю відомих осіб, пам’яток археології, історії та монументального мистецтва.

Також, Броварник В.М. зазначив на необхідність приведення до належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг.

Броварником В.М. було відмічено, що Президентом та Урядом України приділяється значна увага ремонту доріг загального користування.  Заступником голови обласної державної адміністрації було доведено плани поточних ремонтів доріг Вінницької області на 2019 рік.

Окремо піднято питання впровадження роздільного збору твердих побутових відходів. Адже згідно статті 32 Закону України "Про відходи" з 1 січня 2018 року забороняється захоронення не перероблених (необроблених) побутових відходів. Головам об'єднаних територіальних громад рекомендовано активніше впроваджувати механізми поводження з твердими побутовими відходами.