Відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro, яку проводив перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський.

У нараді брали участь: начальник фінансового управління райдержадміністрації В. М. Яремко, начальник відділу освіти В. А. Чега,

головний бухгалтер КНП «Центр ПМСД» Немирівської районної ради Г. П. Павленко, бухгалтер КНП «Немирівська ЦРЛ» С. М. Сидоренко, начальник управління економіки райдержадміністрації  О. М. Яхно та головний спеціаліст відділу прогнозування та аналізу доходів фінансового управління  райдержадміністрації О. П. Соколовська.

Так, Немирівською ЦРЛ за вказаний період було було заключено договора на постачання: лабораторних реактивів з ФОП Ружинський О. В. на суму 39 тис. грн.., та яйця курячого столового з ТОВ «ВДК Лідер» на суму 4,3 тис. грн. Загальна планова сума закупівель 44 тис. грн., фактична сума закупівель 43,3 тис. грн., загальна економія – 0,7 тис. грн.  Закупівлі, які в процесі підписання договорів виставлено на загальну суму 508 тис. грн., це: лікарські засоби загального призначення, діагностичні засоби, окорок курячий охолоджений, кефір, сир м”який кисломолочний, фармацевтична продукція, бензин А-92 Євро та дизпаливо.

Центром ПМСД заключено договора на придбання комплексу діагностичного CARDIO з ФОП Чорний О. П. на суму 20 тис. грн., та паперу офісного А-4 з ФОП Прокоф”єв М. А. на суму 9,6 тис. грн.. Загальна планова сума закупівель 29,9 тис. грн., фактична сума закупівель 29,7 тис. грн., загальна економія – 0,220 тис. грн.. Актуальною закупівлею залишається експрес тести для визначення тропоніну на суму 3,4 тис. грн..

По відділу освіти за вказаний період укладених договорів не було. Актуальною залишається закупівля суміш вугілля кам'яного ДГ/Г (Г2) ПКО (20-200), суміш вугілля кам'яного ДГ/Г (Г2) ПКО (0-20), вугілля кам'яне марки АО (25-50) на суму 961 тис. грн..

Фінансове управління райдержадміністрації