Відповідно до Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», 1 квітня 2019 року в Немирівському районі проведено  призов юнаків до Збройних Сил України.

До своїх військових частин на військову службу для виконання свого громадянського обов’язку  з Немирівського району відбуде тридцять п’ять молодих юнаків, які закінчили навчальні заклади I – IV рівнів акредитації, здобули  освіту, морально та фізично підготовлені.

Зранку в районному військовому комісаріаті відбулося засідання призовної комісії, на якій всі  юнаки були визнані придатними до військової служби.

19 юнаків із Немирівського району поповнять лави Збройних Сил України цієї весни.  Проводи призовників подія  -  завжди хвилююча і водночас урочиста мить:  для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків -  викликає  почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм  найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Урочистою ходою призовники вирушили до меморіалу загиблим воїнам під час Другої Світової війни та загиблим в зоні проведення АТО де вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до меморіалів.

В залі районного будинку культури для призовників, їх батьків, друзів, усіх присутніх була підготовлена урочиста концертна програма.

Здоров’я, сили та міцності, достойної служби на гордість Немирівщини хлопцям побажали представники районної влади – заступник голови райдержадміністрації Бугаков П.В., заступник голови районної ради Собченко А.М.,  голова  районної  громадської організації ветеранів   Федоров І.О. та інші. Вони подякували батькам, рідним та близьким за  гарне виховання, турботу, проявлену до своїх дітей, а також вчителям, котрі прививали  юнакам любов до рідної України.

Від районної державної адміністрації та районної ради старшокласниці  вручили призовникам подарунки та символічні патріотичні стрічки.

Через певний час наші призовники складатимуть військову присягу, а поки – присягають рідній землі: «Від імені усіх призовників обіцяємо гідно виконувати свій обов’язок, долати всі труднощі та солдатські будні. Бути вірними солдатами Батьківщини. Обіцяємо виправдати вашу довіру, гідно служити в лавах Збройних сил України та бути достойними послідовниками старших товаришів. Хочемо подякувати батькам, які нас виростили і навчили любити рідну землю», – виголосив промову призовник.

Вони йдуть в ряди Збройних Сил України захищати і з честю служити нашій державі. Батьки  гордяться своїми синами, їхні серця переповнюють почуття.    «Дорогі мої діти, я вам бажаю міцного здоров’я, мирного неба над головою, достойно виконуйте свій військовий обов’язок перед Державою, будьте дружніми, підтримуйте один одного, захищайте, допомагайте, – бо ви стали сьогодні рідними братами», – звернулась до хлопців мати одного із призовників.

За традицією матері вручили своїм дітям в дорогу хліб та вишитий  рушник, символ  добра, щастя, миру, любові до рідної землі.

Боже благословення призовники отримали від представника української   православної  церкви Настоятеля Свято-Покровського храму м.Немирів священика Романа Ковальчука.

Тож мирної, легкої служби вам дорогі призовники, тепер в ваших руках мир та спокій нашої молодої Держави і її громадян. Будьте достойними своїх батьків, виправдайте їхні сподівання, з сумлінністю виконуйте свій конституційний обов’язок перед Україною.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації