Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправного збитку природі та державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. У вихідні і святкові дні ліс відвідує велика кількість громадян, що призводить до різкого зростання джерел вогню.

Причинами численних пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття та сухої трави поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь наступних правил пожежної безпеки:

не кидайте сірників, що горять і недопалків;
розпалюйте вогнище тільки на очищеному до шару ґрунту майданчику;
покидаючи місце відпочинку, загасіть вогнище водою або закидайте землею до повного припинення горіння або тління;
пожежу, що починається, загасіть водою або закидайте землею.
Тому, обов’язково, дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не наражайте себе на небезпеку.

Якщо ж виникла надзвичайна ситуація або пожежа – негайно телефонуйте за номером „101”!

Немирівський районний сектор ГУ ДСНС України у Вінницькій області