Посадка лісу – відповідальний період для кожного лісогосподарського підприємства. Суха осінь та малосніжна зима зробили свою справу. Весна також не принесла достатньої кількості опадів, запас вологи в ґрунті мінімальний. В таких умовах при посадці лісу дуже важливо не втратити час.

Тому, працівники лісгоспів не барились, а разом з громадськістю висадили уже 93,3 га саджанців дуба, горіха, сосни, липи, черешні.

В рамках акції "Майбутнє лісу - у твоїх руках" Немирівським, Брацлавським, Ситковецьким лісництвом, а також Немирівським райагролісом висаджено 443,9 тис. саджанців дерев.

Долучились до акції працівники управління економіки районної державної адміністрації та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, які на території Муховецької сільської ради висаджували саджанці дуба, горіха чорного та модрини.