У Дубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів 30 березня 2019 року відбувся 4 етап обласного кубку з шахів, та чемпіонат з шахів за кубок імені Івана Добрика.

Такої кількості тактиків та стратегів найвищого рівня Немирівщина ще не бачила. Адже серед гравців, крім любителів та професійних гравців були гравці із званнями кандидата у майстри спорту, майстри спорту, та майстри спорту міжнародного класу.

До Дубовецької ЗОШ на обласний турнір приїхали наступні команди: 1. «Романтик» - Вінниця. 2. Професіонали – Вінниця. 3. Липовець – збірна. 4. Професіонали – «Нападівка». 5. Збірна Жмеринки. 6. Професіонали «Калинівка». 7. Збірна Ладижина та Тростянця. 8. Кудалаївська т.г. 9. Збірна Немирівського району. 10. Ковалівська т.г. Новинкою було те, що під час проведення обласного чемпіонату серед професіоналів – було проведено чемпіонат серед дітей, у якому взяли участь 7 дитячих команд. І це важливий крок уперед, адже привчаючи молоде покоління до шахів, ми виховуємо дуже важливі риси, такі як терплячість, логічне мислення, розсудливість, поміркованість. Ми просто привчаємо дітей думати та розвиватися.

Одну із найважливіших ролей  у проведенні обласного чемпіонату із шахів у Дубовецькій ЗОШ відіграв гравець – ентузіаст із с. Кудлаї – Довгань Віталій Іванович, котрий взяв на себе організацію свята, та залучив спонсорів. Адже без спонсорів, проведення було неможливе. Фінансово долучилися до проведення свята Літовчук Лілія Анатоліївна – котра вже не вперше долучається до такої важливої справи як шахи, та вже не одноразово підтримує Дубовецьку ЗОШ у матеріально-технічному плані. Посприяла також і районна влада. Не стали осторонь і місцеві фермери, такі як: Барденко Петро Григорович, Жученко Анна Анатоліївна, Ковальчук Володимир Юрійович, Немирів Лат Інвест та виконком Кудлаївської с/р. Почесним спостерігачем на шахматному турнірі був Сидорук Михайло Сергійович – редактор газети Прибузькі Новини у 1990 – 1999 роках. Найкращою похвалою для Дубовецької ЗОШ були наступні слова: «Ваша школа – маленька Швейцарія». Тому, запрошуємо усіх гравців, ще не один раз приїхати, та пограти у таку шляхетну гру як шахи, у нашій гостинній «маленькій Швейцарії».

   

Адміністрація Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.