03.04.2019 року за участю голови Немирівської районної державної адміністрації Погорелюка Ю.М. та заступника голови райдержадміністріції Бугакова П.В.  відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

За поданням управління соціального захисту населення було винесено на розгляд комісії 6 заяв громадян з числа ВПО, які проживають на території Немирівського району, а саме:

- 3 заяви щодо призначення адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, яка призначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та від 08.06.2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат;

- 1 заява ВПО щодо призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами;

- 2 заяви щодо призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Розглянувши та обговоривши питання порядку денного та відповідно до актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення: усі заяви задовільнити.