Відбулось чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації  з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП, та тверде паливо. На засіданні були присутні голова райдержадміністрації Погорелюк Ю.М. та заступник голови райдержадміністрації Бугаков П.В.

Комісією розглянуто 9 заяв громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 8 заяв громадян для призначення субсидії на ЖКП , та 37 заяв для призначення субсидії на СГТП.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення про  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, та субсидій, так як, держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Управління соціального  захисту населення