Нагадуємо, що з 29 березня 2019 року у Вінницькій області розпочалася нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

В усіх областях України створено онлайн карти з географічними координатами заборонених або дозволених для рибальства місць в нерестовий період.

В залежності від регіону на карту нанесені місця або з переліком нерестовищ, де вилов біоресурсів заборонено, або ділянки, які відведені для любительського рибальства під час нересту. З ділянками, відведеними для любительського рибальства на період нересту можна ознайомитись за посиланням по Вінницькій області.

Держрибагентство закликає всіх громадян дотримуватись встановленої заборони та норм чинного законодавства. У разі виявлення порушень – прохання оперативно повідомляти на цілодобову безкоштовну "гарячу лінію": 0 (800) 50-52-50.