В Немирівському районі існує багаторічна традиція з прибирання смуг відведення автомобільної дороги міжнародного значення М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка. Зазначена дорога, протяжність якої в межах Немирівського району становить близько 50 км, закріплена для прибирання між 74 організаціями району.

Закріплення ділянок за організаціями проводилась в залежності від кількості працівників і в середньому становить близько 1 км., хоча деякі організації прибирають і по 4 км.

В цьому році прибирання смуг відведення розпочато ще в березні місяці, але триває і зараз. Більшість організацій віднеслись відповідально до виконання зазначених заходів.

Однак є і такі, які відмовились прийняти участь в реалізації заходів акції з благоустрою придорожніх смуг.

Тому, 4 квітня 2019 року працівниками Немирівської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, а також небайдужими жителями району було проведено збір сміття на неприбраних ділянках. Під час прибирання зібрано понад 100 мішків сміття.