04.04.2019 року  відбулося чергове   засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, на якому обговорено 5 питань:

про ефективність функціонування трьох прийомних сімей,  які впродовж  багатьох років  успішно функціонують, в даних родинах  прийомні діти мають великі можливості для розвитку  своїх талантів  та успішно  навчаються  в школах та училищах,

про  виконання батьківських  обов’язків  Маринюк Г.С. із  с. Семенки  Немирівського району, про затвердження і перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Проводив засідання районної комісії заступник голови районної державної адміністрації П.В. Бугаков, який зазначив:  «За будь-яких  обставин інтереси та права дітей  мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини – один із пріоритетів  держави. Стандарти життя направлені саме  на захист прав дітей.»  В засіданні взяли участь керівники, заступники  керівників організацій, установ, дотичних до захисту прав дитини, представники органів опіки та піклування територіальних громад, вчителі шкіл,  де навчаються  прийомні  діти.

По кожному із питань прийнято відповідне рішення.

Служба у справах дітей