Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 05.04.2019 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії заслухано інформацію провідного фахівця Немирівського районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Нікіфоренка Валентина Юрійовича щодо забезпечення реалізації заходів пожежної та техногенної безпеки при підготовці об'єктів до роботи у весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року та заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам у природних екосистемах у пожежонебезпечний період. Також розглянуто питання про стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення Немирівського району.

У весняно-літній період, з настанням сухої та жаркої погоди значно збільшується ймовірність виникнення пожеж в лісових масивах, лісосмугах та на полях. В цей період виникає понад 60 % пожеж. Пожежі в природних екосистемах можуть виникати як у спеку, при посухах, від ударів блискавки, так і від необережного поводження з вогнем, через спалювання залишків сухої рослинності тощо.

Аналіз пожеж свідчить, що основною причиною їх виникнення є неналежна увага  з боку керівників об'єктів різних форм власності, відомчих організацій важливості вжиття попереджувальних заходів, виконання вимог законодавчих та нормативних актів з питань пожежної безпеки.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття практичних заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій під час експлуатації об’єктів економіки та житлово-комунального сектору в весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року, здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Сьогодні дуже важливим є завдання - виконати всі можливі заходи щоб не сталося такого лиха як пожежа.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації