09 квітня 2019 року в районному будинку культури проведено круглий стіл на тему :" Про попередження насильства в сім'ї" за участі служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та опікунів/піклувальників району.

На зустрічі були присутні начальник служби у справах дітей Кіцула Л. І., яка звернулася до присутніх із вступним словом, директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Марценюк К.В., заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Сташевська Н.М., завідувач сектора опіки та піклування служби у справах дітей Оцупок Н.М., головний спеціаліст у справах дітей Рудник О.Л. та практичний психолог районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мараховська В.В..

В ході проведення круглого столу обговорено проблему насильства в сім’ях, зокрема головний спеціаліст у справах дітей Рудник О.Л. звернув увагу на зміни в законодавстві щодо протидії домашньому насильству (Закон України « Про запобігання та протидію домашньому насильству»), зміни до якого  набули чинності 11.01.2019р. Ці нововведення покликані захистити усі вразливі до такого впливу групи – дітей, жінок, літніх людей, людей з інвалідністю.

Окремим питанням винесено тему булінгу, яку висвітлила практичний психолог районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мараховська В.В. з метою профілактики та запобігання жорстокого поводження з дітьми, усвідомлення відповідальності за виховання дітей, розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації.

На завершення зустрічі працівники служби та центру дали відповіді на запитання опікунів/піклувальників та роздані буклети з даної тематики.

Служба у справах дітей РДА

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді