9 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Урбанського Б.П. відбулося засідання Комітету з визначення робочого органу  для підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних приміських автобусних маршрутах загального користування.

В засіданні взяли участь начальник управління економіки районної державної адміністрації – Яхно О.М., завідувач сектору розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації – Доценко М.В., головний спеціаліст-юрисконсульт апарату райдержадміністрації – Кривонос Л.В., головний спеціаліст сектору розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації – Тимчук В.В., начальник сектору реагування патрульної поліції №4 Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області – Столяренко І.В., начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації – Чубенко В.Г., головний державний інспектор з питань організаційного забезпечення Немирівського управління головного управління ДФС у Вінницькій області – Шутко О.О.

Розпочав засідання Урбанський Богдан Петрович, який зазначив, що в 2019 році необхідно провести конкурс з перевезення пасажирів на внутрішньорайонному маршруті загального користування Немирів – Брацлав. В зв'язку з цим Немирівській районній державній адміністрації, як організатору перевезень, необхідно визначити робочий орган, тобто підприємство, на яке покладаються функції з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

Далі Микола Вікторович Доценко ознайомив присутніх із порядком визначення робочого органу  та повідомив, що в номері Немирівської районної громадсько-політичної газети "Прибузькі новини" від 8 березня 2019 року № 10 опубліковано оголошення про проведення конкурсу з визначення робочого органу для підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних приміських автобусних маршрутах загального користування. Станом на 08.04.2019 року документи на участь в конкурсі до райдержадміністрації не надходили.

За результатами засідання вирішено, що відповідно до пункту 21 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081, в зв'язку із відсутністю претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор – Немирівська районна державна адміністрація, забезпечить проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.